Każda kobieta posiada swój ulubiony zapach, perfumy którymi lubi się otaczać na co dzień, oczywiście mogą być to perfumy które kobiety używają od lat.

Z pewnością wiele pani jest przyzwyczajonych do jednego, określonego zapachu, natomiast inne używają różnych zapachów w zależności od okoliczności, pory dnia czy też okazji. Naturalnie jeżeli znudzi nam się stary zapach, będziemy poszukiwali czegoś nowego, wówczas warto wiedzieć w jaki sposób wybrać nowe perfumy, tak aby sprawdzić czy są one dobrej jakości czy też zapach jest dla nas odpowiedni.

Jak wybrać zapach?

Warto udać się do perfumerii, gdzie możemy sprawdzić różnego rodzaju perfumy, zapachy które mogą nam się spodobać. Warto wykorzystać tester, skropić nieco dłoń, rozetrzeć i odczekać nieco czasu aż perfumy połączą się z naszym naturalnym zapachem, wówczas będziemy mogli ocenić zapach który w połączeniu z naszym naturalnym zapachem utworzy odpowiednią nutę. Naturalnie warto także sprawdzić zapach po kilku godzinach czy też wieczorem, wówczas ocenimy czy jest to zapach trwały czy tego rodzaju perfumy będą nam odpowiadały.Warto zwrócić uwagę iż mamy do dyspozycji perfumy ale także wody perfumowane, może być to także woda toaletowa, w zależności od tego co wybierzemy będą posiadały różną zawartość podstawowego ekstraktu. Zatem będą przez określoną ilość czasu utrzymywały się na naszej skórze.

Z pewnością najbardziej intensywny zapach znajdziemy w przypadku perfum, gdzie składniki zapachowe mogą posiadać nawet 30% udziału, w tym przypadku spryskanie skóry perfumami wystarczy nam na cały dzień. Woda perfumowana to od 8% zazwyczaj do 15% składników zapachowych, utrzymuje się na skórze przez około pięć czy też sześć godzin, woda toaletowa będzie zawierała od 4% do 8% składników zapachowych. Zatem woda toaletowa będzie bardzo dobrym pomysłem do biura, kiedy nie chcemy pachnieć zbyt intensywnie.Bardzo intensywną kompozycję zapachową posiadają perfumy od Yves Saint Laurent opium black, jest to niesamowita mieszanka zapachów takich jak owocowa woń gruszki, kwiat pomarańczy, różowy pieprz, jaśmin oraz lukrecja, całość to sprawia iż zapach jest wyjątkowy, Opium Black to bardzo popularne perfumy z których korzystają miliony kobiet na całym świecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here