Gry na telefon mogą być równie dobre jak te dostępne na komputer czy konsolę. W jakie smartfonowe gry warto zagrać? 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/najlepsze-gry-na-telefon/

Gry na telefon

Kiedyś gry na telefon charakteryzowały się dużą prostotą – Snake, Bounce, Space Impact czy Tetris już zawsze będą nam się kojarzyć z telefonicznymi platformówkami. Obecnie gry dostępne na smartfony są naprawdę zaawansowane i wysokiej jakości. W tym artykule przedstawimy kilka gamingowych propozycji, w które będziemy mogli zagrać na swoim telefonie. 

Propozycje dobrych gier na telefon 

  • Gwint – karciana gra znana z Wiedźmina 3 łącząca gatunki TCG i CCG. W tej karciance liczą się wyłącznie dobre wybory. W rozdaniu trzeba polegać na swoich umiejętnościach, a nie łucie szczęścia. 
  • Hearthstone – gra zainspirowana postaciami z World of Warcraft. Jest to kolejna karcianka opierająca się na strategicznych działaniach i umiejętnościach. Jest bardzo łatwa w obsłudze. 
  • Fortnite – gra przeniesiona prosto z PC i konsoli. Jej wyjątkowość polega na tym, że można tworzyć rozgrywk,i łącząc się z użytkownikiem grającym na platformówce – my gramy z poziomu smartfona, a przeciwnik z poziomu komputera lub Playstation. Nie liczy się rodzaj urządzenia, a konto, z którego się gra. To na nim zapisują się wszelkiego rodzaju postępy i inne itemy dostępne w Fortnite. W telefonie warto jednak skorzystać z rozszerzonego kontrolera. 
  • Mario Kart Tour – bezpłatna gra na telefon z możliwością tworzenie rozgrywek z graczami online. Jest to typowa wyścigówka, w której ścigają się bohaterowie z kultowej gry Mario. Istnieje możliwość zakupu klejnotów lub konkretnych postaci.
  • Deluxe Ski Jump 2 – zimowa gra, którą zna bardzo dobrze każdy fan skoków narciarskich. Druga część znanej gry dostępna na telefon pobija rekordy popularności, zwłaszcza teraz, gdy polscy skoczkowie zbierają triumfy na całym świecie. Idea jest bardzo prosta – gracz, który skoczy ze skoczni narciarskiej najdalej, wygrywa. 

Zobacz także: http://www.chainsaw.pl/niedrogi-huawei-p40-lite-wielozadaniowym-aparatem/

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here