Decydując się na depilację laserową, często wertujemy internet w poszukiwaniu wad i zalet, aby mieć pełen obraz tego zabiegu. Często kobiety zastanawiają się czy epilacja laserowa boli, czy jest droga oraz gdzie najlepiej wykonać zabieg w swojej okolicy.

Zalety depilacji laserowej:

> trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia,
> mniejszy ból niż podczas wyrywania włosków,
> brak problemu z włosami wrastającymi w skórę,
> oszczędność czasu na codziennej depilacji maszynką,
> estetyczny efekt wizualny,
> brak podrażnień skóry, jak przy mechanicznym usuwaniu włosków woskiem/ depilatorem elektrycznym,
> po serii zabiegów, wystarczy powtarzać go tylko raz do roku, w celu utrwalenia efektu i zapobiegania pojawianiu się ewentualnych, pojedynczych włosków.

Depilacja laserowa cena – największa wada?

Zdecydowanie wysoka cena nie należy do zalet depilacji laserowej. Prócz tego, jedyną wadą, którą niesie za sobą depilacja jest ewentualna, nieprawidłowa reakcja skóry na zabieg. Możliwe jest jej podrażnienie i zaczerwienienie. Mała ilość wad z pewnością przemawia za wykonaniem zabiegu.

Czy laserem można poparzyć skórę?

Rozległe oparzenia publikowane w internecie z dopiskiem „skóra po zabiegu depilacji laserowej” są zwykłym mitem. Urządzenia do laserowej depilacji są bezpieczne, a sam zabieg zwykle jest prawie bezbolesny. Przeprowadzany przez doświadczoną osobę nie ma szansy na wyrządzenie krzywdy. Ewentualny ból, a raczej dyskomfort związany z zabiegiem można porównać do delikatnych ukłuć cieniutkimi igiełkami.

Depilacja laserowa Katowice – gdzie się udać?

Wybierając spośród wielu miejsc, zwykle najtrudniej się zdecydować. Poszukując frazy depilacja laserowa Katowice, znajdujemy dziesiątki salonów kosmetycznych. Zwykle pierwszym odruchem jest sprawdzanie cenników. Nie powinno się jednak na tej podstawie wybierać salonu. Ważne jest, aby osoba wykonująca zabieg miała do tego odpowiednie uprawnienia i ukończyła kursy. Ponadto, powinna ona od razu omówić z klientem wszelkie możliwe powikłania np. reakcja wrażliwej skóry na światło lasera.

Czy warto wykonać depilację laserową?

Jeśli jesteśmy pewni, że to, czego szukamy to depilacja laserowa cena nie powinna grać roli. Szereg zalet zdecydowanie przemawia za wykonaniem zabiegu. Jeśli nie ma się skóry zbyt wrażliwej na światło lasera, zabieg jak najbardziej warto wykonać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here