Zaaranżowanie przestrzeni restauracji lub knajpki to spore wyzwanie. Jednym z najważniejszych elementów wystroju są meble – te muszą być wygodne, ale i dobrze się prezentować. Dobre wykorzystanie dostępnego miejsca umożliwią stylowe ławy drewniane. Które wybrać, by były praktyczne i eleganckie?

Jak zaaranżować wystrój knajpki?

Jeśli restauracja czy bar mają przyciągać klientów, muszą nie tylko oferować ciekawe menu, ale również dobrze się prezentować. Wybierając lokal na wieczorne wyjście, klienci w pierwszej chwili zwracają uwagę na jego wygląd. To wykończenie wnętrza i meble tworzą pierwsze wrażenie.

Wybierając wyposażenie do knajpki, trzeba jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, by klienci czuli się w niej komfortowo. Meble muszą być solidne, wygodne i praktyczne. Idealnym rozwiązaniem do restauracji, barów i knajpek są drewniane ławy, które umożliwiają przyjęcie dużej liczby osób i są modnym gadżetem.

Ławy drewniane – jakie są zalety tego rozwiązania?

Wybierając siedziska do restauracji, warto rozważyć ławę – to świetna alternatywa dla krzeseł i foteli. Ławy drewniane kojarzą się z typowo restauracyjnym stylem, mieszczą znacznie więcej osób niż ułożone w rzędzie krzesła, dzięki czemu duża grupa znajomych ma szansę usiąść przy jednym stole.

Ława nieodłącznie kojarzy się również ze stylem barowym. Ten mebel pasuje zarówno do wnętrz rustykalnych, jak i loftowych. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych, a także w restauracyjnych ogródkach.

Jak wybrać drewniane ławy do baru lub knajpki?

Na co zwracać uwagę, kupując meble barowe? W przypadku ławy liczy się przede wszystkim oferowany komfort. Ława powinna być stabilna, nie chybotać się, dobrze znosić spore obciążenie. Najlepiej, żeby w całości wykonana była z naturalnego, mocnego drewna lub zawierała elementy z tak trwałych materiałów jak metal czy aluminium. Siedzisko powinno być gładko wykończone, by ława była wygodna.

Nie bez znaczenia jest również styl. Jeśli ławy mają dobrze się prezentować, powinny estetyką pasować do reszty wystroju. We wnętrzach tradycyjnych sprawdzą się proste, drewniane ławy z lekkimi zdobieniami, we wnętrzach nowoczesnych – proste meble o geometrycznych formach, w barach o stylistyce loftowej – ławy drewniane z elementami metalowymi.

Ławy drewniane dostępne są w ofercie demico.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here