Obecnie medycyna estetyczna pozwala nam na korektę niemal każdej części naszego ciała. Dodatkowo, zwiększone możliwości w jej zakresie, dają szansę na poprawę sytuacji wielu osób dotkniętym powszechnym dziś problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych. Stanowią one kłopot nie tylko ze względu na nieestetyczny wygląd, ale także prowadzić mogą do licznych problemów zdrowotnych.

Laserowe zamykanie naczynek Katowice

Zabiegiem wykonywanym powszechnie i cieszącym się w ostatnich czasach dużą popularnością jest laserowe zamykanie naczynek. Efektem zabiegu jest obkurczenie naczyń krwionośnych i ich zamknięcie, a co za tym idzie – zredukowanie ich widoczności przez skórę. Zabieg ten daje również możliwość pozbycia się naczyniaków, zmniejszenia rumienia, czy pozwala na walkę z trądzikiem różowatym. Rezultaty leczenia laserowego są długotrwałe, zaś kolejna wizyta wymagana jest dopiero w momencie występowania innych, niepokojących zmian.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach, laserowe zamykanie naczynek na twarzy

Najczęstszym miejscem występowania zmian naczyniowych są nogi i twarz. Sposób laserowego zamykania naczynek na tych obszarach wymaga indywidualnego dostosowania wiązki lasera do potrzeb konkretnego pacjenta. Wynika z tego, iż różnice w mocy i długości fal lasera, używanych wobec poszczególnych klientów, są rzeczą naturalną i pozwalają na skuteczne leczenie pękniętych naczynek. Pamiętać należy jednak, że takie zabiegi przeprowadzane być mogą wyłącznie przez wykwalifikowane do tego osoby i przy użyciu profesjonalnego sprzętu, gdyż każdy źle przeprowadzony zabieg może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Laserowe zamykanie naczynek Katowice – Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo, iż laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem powszechnie stosowanym i stosunkowo bezpiecznym, występują przeciwwskazania do podjęcia leczenia. Zalicza się do nich przede wszystkim zaawansowana cukrzyca, choroba nowotworowa, padaczka, ciąża i karmienie piersią, a także przyjmowanie niektórych lekarstw. Warto zwrócić również uwagę na mechaniczne uszkodzenie skóry, które znacznie utrudnia przeprowadzenie zabiegu.

Czy zatem warto skorzystać?

Zmiany występujące na ciele często stają się przyczyną kompleksów. Jednak pamiętać należy, że nie tylko kwestie estetyczne mają znaczenie. Pamiętać należy, że każda nieleczona zmiana może prowadzić do powikłań zdrowotnych. Nie należy więc bagatelizować jakichkolwiek symptomów świadczących o istnieniu problemu. Przeprowadzane laserowe zamykanie naczynek na nogach, czy wspomniane wcześniej laserowe zamykanie naczynek na twarzy, to tylko jedne z wielu, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Obecnie, kiedy to salony kosmetyczne są szeroko dostępne, warto skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferują specjaliści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here