Szukając odpowiedniej diety nie raz decydujemy się na wypróbowanie różnych nowoczesnych rozwiązań, które nie zawsze są dla nas zadowalające. Chcąc jednak zrzucić nadmierne kilogramy, a także poprawić swoje samopoczucie możemy spróbować diety strukturalnej Dr Bardadyna. Na czym ona polega? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/dieta-strukturalna-dr-bardadyna-zasady-efekty-opinie-i-jadlospis/

O diecie

To specyficzny styl życia, dzięki któremu nie tylko uda nam się schudnąć, ale również oczyścić nasz organizm z toksyn i obniżyć swój wiek biologiczny nawet o kilka lat! W trakcie diety nie trzeba liczyć kalorii, opiera się ona na uzupełnieniu oraz zastąpieniu posiłków produktami strukturalnymi. To produkty, które dostarczają maksymalną wartość odżywczą, a minimalną ilość kalorii.

Dieta ta sprawdza się idealnie w trakcie kuracji odchudzających. Jest przeznaczona dla każdej osoby, która również pragnie poddać swój organizm regeneracji. Doskonale sprawdzi się również w leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Zasady tej diety są bardzo proste. W jej trakcie nie musisz liczyć kalorii, a jedyni spożywasz określone produkty z listy produktów strukturalnych. Ma to na celu przyspieszenie przemiany materii, a także usunięcie toksyn z organizmu. Co najmniej raz dziennie pije się również tzw. Eliksir młodości.

Co jeść na diecie?

W trakcie tej diety spożywa się naturalne produkty o maksymalnej zawartości najbardziej wartościowych składników odżywczych i jak najmniejsze kaloryczności. Spożywanie tego rodzaju produktów przyspiesza proces regeneracji, a także odmładza organizm.

Na diecie można spożywać produkty zbożowe, warzywa, owoce, orzechy i pestki, a także produkty białkowe, tłuszcze, napoje oraz czekoladę, czy drożdże piwne. Eliksir młodości to z kolei koktajle, które komponuje się z odpowiednio dobranych produktów strukturalnych. Poprawiają one stan zdrowia oraz naszego samopoczucia, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych.

Są 4 rodzaje koktajli: wiśniowy, który odmładza, fioletowy, który wzmacnia wzrok i naczynia krwionośne, zielony, który poprawia przemianę materii oraz odchudza, a także pomarańczowy, który wzmacnia i uzupełnia witaminy i składniki mineralne.

Przeczytaj też: http://www.elegans.pl/diety-wysokokaloryczne-jak-sobie-z-nimi-radzic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here