Dla salonów fryzjerskich mamy wyjątkową letnią ofertę akcesoriów niezbędnych przy koloryzacji włosów.Szczególnie polecamy miski do farbowania włosów, pędzle fryzjerskie do nakładania farb. Stwórz z ich pomocą idealną stylizację włosów, która zachwyci każdą klientkę.

Zaplecze każdego fryzjera

Hasło, farbowanie włosów, kojarzy się nam powszechnie z samą farbą fryzjerską. Skupiamy się zazwyczaj na wyborze palety, konsystencji i efektywności preparatów. Duży procent klientek jest zainteresowanych również możliwością retuszu i ukrycia siwych włosów. Tym czasem bardzo istotny etap koloryzacji włosów, to przygotowanie i rozrobienie w odpowiednich warunkach preparatu farby. Bardzo istotne są same miski fryzjerskie do mieszania farb, w których powstaje preparat gotowy do aplikacji. Miska do farbowania włosów powinna być wykonana z trwałego materiału, który nie wchodzi w interakcję chemiczną z składnikami farby. Pojemnik musi odporny na takie czynniki jak częste spłukiwania, uderzenia i przesuwania. Zwracajmy również uwagę na to czy akcesoria są poręczne, mają odpowiedni ciężar i fakturę dopasowaną do ręki pracownika zakładu fryzjerskiego.

Idealny duet

Jeśli dokonaliśmy już wyboru miski fryzjerskiej, to czas na uzupełnienie naszego zakupu o pędzle, pędzelki dzięki, którym nałożymy farbę przy zabiegach koloryzacji włosów. I tu podobnie jak przy wcześniej opisanych miskach, musimy dokonać przemyślanej selekcji ofert. Pędzle muszą być wykonane z trwałego tworzywa. Dobrze jeśli takie narzędzie fryzjerskie może posłużyć nam dłużej i nie wykruszy się po kilku aplikacjach. Zastanówmy się również nad samym doborem włosia pędzla. Wszystko zależy od naszych preferencji i budżetu. Mamy szeroki wybór lekkich pędzli i bezpiecznych w kontakcie ze skórą głowy. Przekonamy się również o tym, że funkcjonalność narzędzi fryzjerskich może iść w parze z estetyką i interesującymi kolorami. Bardzo często miski i pędzle do nakładania farb znajdują się w zasięgu wzroku naszych klientek. Niech stanowią one element, który ciekawie wpisze się we wnętrze naszego salonu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here