Gładka, piękna skóra to marzenie każdej kobiety. Jak usunąć włoski z okolic bikini, nie ryzykując podrażnieniem i zaczerwienieniem? Metodą, która zyskuje na popularności jest depilacja laserowa. Jej największe zalety to długotrwały efekt i komfort podczas zabiegu. Gdzie wykonać depilację laserową bikini?

Jak przebiega depilacja laserowa bikini?

Na czym polega usuwanie włosków metodą laserową? Zabieg nie jest bolesny, jest w pełni bezpieczny, a jego zaletą jest skuteczne usunięcie włosków na długi czas. Największą skuteczność osiąga się przy grubszych, ciemnych włoskach, u blondynek zabieg czasami musi zostać powtórzony.Jak wygląda depilacja laserowa? Kosmetyczka kieruje laser w okolice bikini, a docierające w głąb skóry światło powoduje wypalanie włosków i mieszków włosowych. Włoski da się więc łatwo usunąć szpachelką, a dzięki wypaleniu mieszków efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy. Urządzenia mają moc dopasowaną do potrzeb ludzkiej skóry, ich działanie jest w pełni bezpieczna. Nie ma ryzyka uszkodzenia skóry czy wywołania podrażnień. Krótko po zabiegu skóra może być jedynie lekko zaczerwieniona i delikatna.

Gdzie usunąć włoski metodą laserową?

Gdzie wykonać zabieg usuwania włosków laserem? Depilacja laserowa bikini wykonywana jest obecnie w wielu gabinetach kosmetycznych. Zwłaszcza w większych miastach nie powinno być problemu ze znalezieniem kosmetyczki oferującej laserową depilację okolic bikini. Wybierając gabinet, warto zorientować się w kwalifikacjach personelu oraz w jakości sprzętu, którym jest wykonywana depilacja. Im nowocześniejszy laser, tym lepszy efekt oraz mniejsza bolesność. Warto zadbać o te kwestie zwłaszcza decydując się na usuwanie włosków z bardzo wrażliwych okolic bikini.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej bikini?

Depilacja laserowa bikini może zostać wykonana u większości kobiet. Jedynym ograniczeniem jest stan zdrowia skóry – wykluczone są poważne dolegliwości, takie jak łuszczyca czy zapalenie. Jeśli efekt ma być długotrwały, trzeba odpowiednio przygotować się do zabiegu. Kosmetyczka poinformuje klientkę, jaką długość powinny mieć włoski, by laser poradził sobie z ich usunięciem. Niezbędna będzie również właściwa pielęgnacja po depilacji. Konieczne jest stosowane delikatnych kosmetyków oraz unikanie mocnego słońca oraz solarium.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Kosmetologia Esteti-Med

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here