Raczej każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie nasi rodzice, to najzwyczajniej w świecie by nas nie było. To jest po prostu niemożliwe. Dlatego nikt nie może temu stwierdzeniu zaprzeczyć, a nawet jeżeli ktoś się odważy to i tak wiadomo, że nie będzie on miał racji i nieważne, po jakie argumenty by sięgnął. Żebyśmy się mogli urodzić, potrzebne są dwie osoby i tyle. W życiu każdego z nas rodzice odgrywają ważną rolę. To oni od pierwszego dnia naszego życia o nas dbają i obdarzają nas miłością. Zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa i ciepły dom, w którym będziemy mieszkać. Oprócz tego to dzięki rodzicom mieliśmy co jeść i co pić, prawda? Warto zatem czasami im  podziękować. Dobra opcją na tę okazję może być choćby laurka dla mamy ręcznie robiona.

Opieka rodzicielska

laurka dla mamy ręcznie robionaRodzice dbają o nas kiedy tylko mogą i jak mogą. Gwarantują nam lepszą jakość życia niż wtedy, gdybyśmy mieli żyć be nich. Zawsze możemy na nich liczyć, możemy przyjść do nich ze swoimi problemami, bo nas wysłuchają i wesprą i pomogą, jeżeli będą w stanie oczywiście. Kiedy zaczynamy etap szkolny, gwarantują nam możliwość uczęszczania na zajęcia w szkole. Często nas podwożą do szkoły i potem odbierają, szczególnie wtedy, kiedy chodzimy do pierwszych klas podstawówki, kiedy jeszcze jesteśmy mniejsi. W końcu kto puszczałby tak młode dziecko by poszło samo do szkoły, szczególnie wtedy, kiedy do szkoły ma bardzo daleko. Co innego, jeżeli do szkoły ma kilka domów dalej, prawda? Ale jeżeli ma do pokonania kilka albo kilkanaście ulic to jednak lepiej dla jego bezpieczeństwa je odwieźć.

Zajęcia plastyczne

To rodzice zapewniają nam podręczniki i zeszyty bez których nauka w szkole byłaby raczej niemożliwa. Zapewniają nam odpowiednie przybory szkolne, których wymagają od nas nauczyciele. W końcu prowadzenie niektórych przedmiotów bez odpowiednich przyborów u dziecka mogłoby być bardzo utrudnione. Takim przedmiotem może być – na przykład – plastyka. Na plastyce dużo się rysuje i maluje, lub wykonuje się jakieś nieco trudniejsze czynności, jak zrobienie witrażu albo kartki świątecznej. Na plastykę musimy nosić kredki albo flamastry, mieć ołówki. Musimy także przynosić swój własny blok rysunkowy lub techniczny. Musimy przynosić swoje farby, dzięki którym będziemy mogli stworzyć piękne malunki, które potem zostaną ocenione. Niektóre dzieci mają talent i od małego rysują ładniej niż nie jeden dorosły. Inne dzieciaki nie mają takiego talentu i wszystko muszą sobie wypracować sami. Ale dobry nauczyciel będzie oceniał nie tylko sam wygląd obrazka, ale także oczywiście starania ucznia.

Laurka dla mamy ręcznie robiona

laurka dla mamy ręcznie robionaKiedy chcemy podziękować rodzicom za ich trud i pokazać im, że jesteśmy im wdzięczni i że ich kochamy, możemy wykonać dla nich laurkę. Rodzice uwielbiają dostawać od dzieci laurki. Czują się wtedy kochani przez swoje dzieci. Ale wdzięczność to nie jedyna okazja, kiedy możemy rodzicom dać laurkę. Możemy to zrobić także bez okazji. Ale jeżeli jesteś jesteśmy jeszcze w młodym wieku i raczej nie mamy swoim własnych pieniędzy, to jako prezent na jakąś okazje, także możemy podarować laurkę. Może to być – na przykład – dzień matki. Taka laurka dla mamy ręcznie robiona z całą pewnością skradnie serce każdej mamy. Każda mama całą pewnością doceni trud, wysiłek i miłość, jaką jej dziecko włożyło w wykonanie laurki. Taka laurka z całą pewnością pozostanie w widocznym miejscu, żeby każdy mógł ją zobaczyć, ale przede wszystkim dlatego, by mama każdego dnia mogła ją oglądać i przypominać sobie, że jej dziecko ją dla niej wykonało.

To także dla dziecka będzie dowód, że prezent był trafiony, bo mamie bardzo się spodobał. Tacie także na dzień ojca możemy podarować laurkę. Laurki mogą różnie wyglądać, ale wszystkie będą zachwycały rodziców. Przecież każdy rodzic będzie sobie z całą pewnością zdawał sprawę z tego, że laurka to idealny prezent od dziecka. Sam z pewnością pamiętasz, ile laurek wykonałeś dla swoich rodziców albo dziadków. Nawet w szkole na plastyce często zapewne wykonywałeś jakieś laurki. Być może nawet na wspomniany wcześniej dzień matki albo dzień ojca, czy dzień babci albo dziadka. Dziadkowie także cieszą się, kiedy od swych ukochanych wnuków dostają laurki. Prawda jest taka, że każdy z nas lubi coś dostać w swoje święto, prawda?

Przechowywanie laurek

Kiedyś każdy z nas będzie posiadał swoje potomstwo, a wielu z nas już je posiada. Jeżeli ty jeszcze nie posiadasz, ale wiesz, że w przyszłości chcesz mieć dzieci, z całą pewnością także będziesz otrzymywał od niego laurki. Możesz zarezerwować sobie nawet miejsce, w które będziesz potem odkładał te laurki. Możesz ja nawet wkleić do rodzinnego albumy. Kiedy za jakiś czas do niego spojrzysz ze swoim dorosłym już dzieckiem, z całą pewnością oboje uśmiechniecie się na wspomnienie o laurce. A dorosłe już dziecko wtedy z całą pewnością pochwali swój talent, jaki posiadał będąc dzieckiem. A kiedy twoje dziecko będzie posiadało już swoje własne potomstwo, z całą pewnością od własnych wnuków także będziesz dostawał jakieś laurki. Zatem możesz zarezerwować znowu jakieś miejsce, w które będziesz je odkładał. Twoje zadowolenie z otrzymania pięknych laurek, w które dzieci włożył całe serce, będzie gwarantowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here